Zubní ordinace

MDDr. Ivana Bidmonová, MUDr. Jiřina Kočí         
Zdravotní sestra: Bc. Barbora Plíhalová

Tel.: +420 461 631 126

Uzavření zubní ordinace

Vážení pacienti,
zubní ordinace se z důvodu pracovní neschopnosti a mateřské dovolené uzavírá. Momentálně hledáme záskok nebo alespoň ordinaci poblíž, která by byla ochotná postarat se o akutní bolestivé případy. Pokud by se nepodařilo sehnat záskok, bude ordinace uzavřená- předpokládáme do 8/2022.

Informace o místních víkendových pohotovostech a o pohotovostech v Pardubicích budou vyvěšeny na dveřích ordinace a na webových stránkách obce Dolní Újezd v novinkách.

Pokud byste se chtěli registrovat u jiného praktického zubního lékaře, který vyžaduje výpis z karty, tak je buď možné nechat si udělat přehledný výpis zubních výkonů z vaší pojišťovny nebo stanovíme dny, kdy bude možné Vám Vaši kartu okopírovat nebo předat. V měsíci červnu to bude 4. a 21.6. 17-18 hod. pro předání dokumentace proti podpisu je nutný občanský průkaz. Kopírování dokumentace má smysl pouze pokud přestupujete ke stomatologovi, který tento výpis vyžaduje. Dokumentaci budeme takto kopírovat nebo vydávat po celý rok, takže nebude problém si pro ni přijít, jakmile ji budete potřebovat.

Děkujeme Vám za pochopení v této těžké době a přejeme hodně zdraví.

Tým zubní ordinace

V případě opravy protézy, která nevyžaduje otisk můžete kontaktovat přímo zubní laboratoř:

Milena Štěrbová - Stomatologická laboratoř

Adresa: Sokolovská 615, 570 01 Litomyšl-Město
Telefon:  602 349 557